İlişki Koçluğu

• İlişkilerde isteklerimi nasıl belirleyeceğim?
• Bu ilişki için daha ne yapabilirim?
• Bu ilişki de nasıl başarılı olabilirim?
• Bu ilişki de daha mutlu, daha sağlıklı nasıl yaşayabilirim ?
• İlişkilerimde sürekli yanlış anlaşılıyorum,
• İlişkilerim neden hep kısa sürüyor?
• İlişkilerimde sürekli aldatılıyorum,
• Ast üst ilişkilerimi yönetemiyorum,
• Yöneticilerimle neden iletişim kuramıyorum? 
• Ebeveynlerimle veya çocuklarımla nasıl daha sağlıklı bir ilişki yaşayabilirim?

Sorularına cevap arıyorsanız şayet İlişki Koçluğu alabilirsiniz.
İlişki kalitesini artırmaya yardımcı olan ve birlikteliklerinizde güçlü yanlarınızın dengelenmesine ve zayıf yanlarınızın tespiti sonucunda geliştirilip, desteklenmesine yardımcı olan profesyonel bir koçluk çalışmasıdır. 

Birey kendini ifade ederken daha az enerji harcayıp, zamanı en iyi şekilde kullanabilmeyi öğrenir. İlişkide olduğumuz kişi ve kişilerle ya da bağlantıda olduğumuz kurum ve kuruluşlarla daha sağlıklı bir yapı veya ilişki çatısı oluşturmak için hedef koymanızı ve farkındalığınızın artmasına yardımcı olur. İlişki koçluğu size gerektiğinde “Hayır” demeyi öğretir.

İlişkiler koçluğu çalışmaları kişinin benliğinde, yaşadığı toplum içinde yanlış değil farklı kişilikler olduğunu anlamayı ve kavramayı amaçlar. Bu sayede özel ve sosyal yaşamınız ile ilgili sınırınızı çevrenize doğru olarak iletebilir, doğru kişileri seçebilir, ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalarınızı yönetebilirsiniz. 

İlişkiler koçluğu yaşadığınız olumsuzlukların neden sonuç ilişkilerini çok rahat yönetebilmenize, özel yaşamınızdaki dengeleri daha rahat kurabilmenize, isteklerinizi karşınızdaki kişiye veya kişilere daha net ve açık söyleyebilmenize yardımcı olacak bir koçluk hizmetidir.

Bireysel Koçluk

Mahremiyetle ilgili olarak ne söyleyebilirsiniz?

Seanslara başlamadan önce gizlilik anlaşması imzalanır karşılıklı olarak. Bu şu anlama geliyor: ne yaptığınız, nasıl yaptığınız, ne başardığınız, kişisel sır ve inançlarınız hiç kimseyle tartışılmaz, üstü kapalı dahi olsa bahsedilmez. Şayet 18 yasından küçük ise ebeveynlerle kesinlikle bilgi paylaşımı yapıyorum.

ONLİNE Koçluk nedir?

Tüm dünya üzerinde aktif ve telefon üzerinden verilebilmektedir. Online Koçluk hizmetimizle ilgili detaylı bilgi bir şekilde ve giderek yaygınlaşarak kullanılan koçluk hizmeti, gelişen teknolojiyi aktif bir şekilde kullanarak internet üzerinden de yürütülebilmektedir. Online koçluk hizmetlerimiz isteğinize göre Skype, E-posta için lütfen iletişime geçiniz

İLETİŞİM FORMU